تبلیغات
آن كس كه بدست جام دارد ............... سلطانی جم مدام دارد - برای تو
شنبه 30 اردیبهشت 1391

برای تو

   نوشته شده توسط: زهرا باقری    

     به نام تنها یکی وآن یک هم خدا

سلام یه سلام بعد از روزها و ماه ها.سلام به همه اونایی که لطفشون خیلی زیاده و سر می زنن،نظراشونو می گن ،گله وشکایت می کنن والبته یه سلام به همه اونایی که نمی دونن معرفت رو با ر سه دندونه می نویسن یا با ف دو نقطه!!
یه سلام مخصوص به شبانه روزی باقرالعلوم که باعث شد قول و قسمم رو بشکونم و دوباره اینجا پست بذارم.
حالا یه کم هم حرف جدی:من دیگه پست نذاشتم چرا که عنوان وبلاگ گروهی بود و دوست نداشتم جور یه عده ای رو بکشم که زحمت سر زدن به وبلاگ رو هم به خودشون نمی دن.کسایی که وقتشون رو صرف وبلاگا وسایتای مختلف وهمه جور انجمن و کانونی میکنن اما برا چیزی که خودشون پیشنهادش رو دادن وقت ندارن!
چون دیگه تحمل نیش و کنایه ومتلکای جورواجور رو نداشتم.
معرفی یه شهرستان یعنی نشون دادن مکان های دیدنی ، آداب ورسوم ،پوشش و خیلی چیزای دیگه که کمترین نیازش داشتن عکس هست و صراحتا بگم که همون طور که همتون هم می دونید من به عنوان یه دختر توی یه شهرستان کوچیک و بدون حمایت هیچ سازمان و نهادی توانایی انجام همچین کاری رو ندارم.
پس اینکه من بخوام فقط بنویسم می شه همون کاری که توی خیلی سایتا و وبای دیگه هم هست ونیازی نیست که کسی بخواد به خودش زحمت بده.
اگر کسی می تونه و وقتشو داره که به عنوان یه همکاری به جاهای مختلف سر بزنه و عکس تهیه کنه من می تونم مطالبش رو جمع آوری کنم و بنویسم.اگه کسی هست بهم خبر بده، فقط شمارو جون مادراتون اگر کسی یه درصد احتمال میده که نمیتونه ،از خیرش بگذره.
فکر می کنم خوبه یه یادی هم از آقای ابراهیمی بشه که واقعا زحمت کشیدن و احتمالا اساسی حرص خوردن این مدت و البته یه اعتراف هم دارم در حد خدا و اون اینه که اون روزای اول که میخواستم پست بذارم و مدام اعصابتون خاکشیری می شد دلیلش این بود که من آدرس رو اشتباه میرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!معذرت میخوام!
اینم بگم که اگر دیر جواب دادم دلیلش این بود که رفته بودم مسافرت و دسترسی به اینترنت نداشتم،پس خوب می شه اگر که ببخشید.
دیگه چیزی یادم نمی یاد بگم.
خدا نگهدار